zadzwoń:508 126 451

O nas

Akademia RCS jest jedynym w Polsce, a czwartym w Europie Certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Wacom. Korzystając z najlepszych rozwiązań technologicznych oraz najnowszego oprogramowania specjalizujemy się w organizacji wysokiej jakości szkoleń  z zakresu grafiki komputerowej, fotografii, video, nowego marketingu czy projektowania stron internetowych.

 

Każdy z uczestników szkoleń podczas zajęć ma do dyspozycji własne stanowisko, wyposażone w profesjonalny sprzęt -m.in. komputery Apple iMac 21,5” z zainstalowanym najnowszym oprogramowaniem oraz tablety Wacom Intuos5.

Misja Akademii RCS - ucz się praktycznie - stanowi fundament każdego ze szkoleń. Współpracujemy z najlepszymi trenerami, wykwalifikowanymi specjalistami, ale przede wszystkim wieloletnimi i cenionymi praktykami w swoich dziedzinach. Bazując na rzeczywistych przykładach już zrealizowanych projektów zdradzają tajniki swojego warsztatu.


 

Dlaczego warto

Odkryj nowe technologie
Skorzystaj z potencjału, jaki płynie ciągle z rozwijających się technologii - na szkoleniach Akademii RCS masz dostęp do nowoczesnego sprzętu i najnowszych wersji oprogramowania.

Poznaj kreatywnych ludzi
Nawiązuj długotrwałe relacje biznesowe - nasze szkolenia to nie tylko możliwość nabycia wiedzy od doświadczonych ekspertów, ale również szansa na wymianę wzajemnych doświadczeń z innymi osobami z branży.

Zdobądź przewagę nad konkurencją
Dzięki zdobytej u nas profesjonalnej wiedzy pozyskaj nowych klientów,
wyrafinowane i kreatywne projekty, a tym samym zwiększ swoją przewagę nad konkurentami.

Zarabiaj więcej
Wykorzystaj zaawansowane technologie, nowe znajomości i przewagę konkurencyjną, aby zarabiać więcej! Inwestycja w wiedzę i rozwój własnych umiejętności to inwestycja  o najwyższej stopie zwrotu.

 

 


Doświadczenie w organizowaniu szkoleń zdobyliśmy realizując w 2011 roku projekt "IT Innowacyjne i Twórcze - Programy firm Apple i Adobe dla konkurencyjności małopolskich przedsiębiorstw branż poligraficznej, muzycznej, filmowej, reklamy i nowych mediów", w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas rocznego projektu przeszkoliliśmy ponad 500 osób, właścicieli i pracowników mikro oraz małych przedsiębiorstw z województwa małopolskiego.

 

Akademia RCS posiada aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych; numer wpisu: 2.12/00208/2012

 

Firma RCS od już 2007 roku, przy współpracy z uznanymi partnerami, organizuje z powodzeniem warsztaty i imprezy, popularyzujące rozwiązania dla agencji reklamowych, studiów graficznych, wydawnictw, gazet, studiów fotograficznych i dźwiękowych.

 

 

Podczas szkoleń wykorzystujemy najnowsze technologie:

Zostań z nami

Zapisz się na bezpłatny newsletter z najlepszymi ofertami i informacjami!