zadzwoń:508 126 451

Tytuł szkolenia Adobe After Effects - od zera do bohatera

Termin: | 2 dni , 16 godzin
Cena netto: 1800 zł
W cenę szkolenia wliczone są udział w zajęciach, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenie w ramach: Akademia video

 

O szkoleniu

 

Od lat przyglądamy się owocom pracy najróżniejszych artystów, śledzimy i tworzymy trendy, obserwujemy o czym mówi się na branżowych forach i o co pytacie nas w mailach. Wielokrotnie widzieliśmy już, jak artystom szukającym rady w rozwiązaniu problemu poleca się mało wydajne rozwiązania, które często opierają się na mozolnych, czasochłonnych i nieelastycznych metodach. Naszą misją jest wyposażenie każdego w wiedzę i umiejętność postrzegania zagadnień związanych z tworzeniem ruchomych grafik jako interesujących problemów, zagadek, których rozwiązanie może dać nie tylko wielką satysfakcję, ale może również przynieść owoce w postaci wielu zaoszczędzonych godzin pracy, elastyczności projektu, łatwości wprowadzania poprawek, oraz ponownego wykorzystania własnych rozwiązań w kolejnych projektach. Dzięki temu będziesz mógł przeznaczyć swój czas na to, co najbardziej Cię pochłania - kreację, dostarczając swoim klientom rezultaty wspanialsze od tych, których się spodziewali, a wszystko w czasie krótszym, niż mógłbyś pomyśleć.

 

Dla kogo

 

Choć warsztat jest osadzony w realiach oprogramowania Adobe i skupiać się będzie głównie na After Effects, a przedstawione w nim techniki są uniwersalne i mogą zostać zastosowane w innych środowiskach graficznych, wysoce wskazana jest jednak wiedza i doświadczenie w pracy z After Effects. Zachęcamy także to przyniesienia ze sobą własnych projektów. Gdy czas na to pozwoli przyjrzymy się im uważnie i wspólnie przeanalizujemy, gdzie w przyszłości można zaoszczędzić cenny czas i zdobyć szerszą klientelę.

Podczas warsztatu przedstawimy alternatywne rozwiązania dla najbardziej klasycznych przypadków, stylów animacji i charakterów otrzymywanych projektów, a także omówimy w jaki sposób przeanalizować nadchodzący projekt, aby wybrać najbardziej optymalne i efektywne rozwiązania, lub nawet jak stworzyć je na użytek bieżącego projektu i przygotować do późniejszego wykorzystania. A to wszystko w oprawie prawdziwych projektów, dla prawdziwych, dużych klientów.

 

 

Dlaczego warto

• nauczysz się patrzeć na projekt z innej perspektywy, której większość nie dostrzega, co da Ci przewagę czasową, kreatywną, oraz z biegiem czasu doprowadzi do posiadania własnej, autorskiej biblioteki gotowych rozwiązań,

• dowiesz się jak realizować większe i ambitniejsze projekty dla coraz większych klientów w coraz krótszym czasie.

 

Kto prowadzi

Jerzy Drozda Jr

 

Metody pracy

Szkolenie stanowi połączenie wykładu z regularnymi sesjami pytań i odpowiedzi, oraz samodzielnie wykonywanych praktycznych ćwiczeń. Program szkolenia stanowi jedynie punkt wyjściowy i może zostać zmieniony z biegiem czasu na życzenie uczestników, aby w pełni zaspokoić ich zainteresowanie danym tematem.

 

Plan szkolenia

I dzień:

 

Ponieważ przebieg warsztatu jest mocno zależny od jego uczestników, przedstawienie pełnego, punktowego programu jest bardzo trudne. Poza tym wierzymy, że największą skuteczność mają warsztaty i szkolenia, na których wpłych mają uczestnicy. Właśnie dlatego przedstawiamy listę kilku tematów, które obowiązkowo poruszymy na warsztacie:

 

  • praca z wirtualną kamerą
  • kiedy i jak używać grafiki 3D
  • alternatywy dla animacji opartej o klatki kluczowe
  • slideshow jako uniwersalna forma każdego projektu (poważnie - to Cię zaskoczy!)
  • dodatkowe oprogramowanie dla nietypowych problemów
  • programowanie ruchu (expressions)
  • automatyzacja pracy przez skryptowanie
  • wpływ sprzętu na wydajność i wygodę pracy
  • jak przekonać klienta do swoich pomysłów
  • oraz wiele innych ciekawych i istotnych zagadnień

 

 

 

II dzień

Praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej w pierwszym dniu w formie ćwiczeń wykonywanych samodzielnie przez uczestników szkolenia.


Zostań z nami

Zapisz się na bezpłatny newsletter z najlepszymi ofertami i informacjami!