zadzwoń:508 126 451

Tytuł szkolenia Adobe Production Premium w teorii i praktyce

Termin: | 2 dni , 16 godzin
Cena netto: 1800 zł
W cenę szkolenia wliczone są udział w zajęciach, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenie w ramach: Akademia video

 

O szkoleniu

W teorii- teoria i praktyka to to samo. W praktyce najczęściej jest inaczej. Poznaj te różnice oraz czające się wszędzie pułapki na konkretnych przykładach prawdziwych komercyjnych projektów realizowanych dla znanych światowych marek w zabójczo krótkich terminach. Będziemy omawiać zagadnienia związane z doborem sprzętu rejestrującego, akcesoriów, kompresją obrazu, renderowaniu, stacjach roboczych, oprogramowaniu i wielu innych tematach pokrewnych.

Przedstawimy również wiele scenariuszy i sposobów organizacji pracy (tzw. workflow) dla najróżniejszych przypadków, produkcji i projektów zaznaczając różnice między kolejnymi rozwiązaniami dla danej sytuacji. Sporo teorii, którą będziemy również sprawdzać w praktyce, więc zabierz ze sobą swój sprzęt rejestrujący - kamerę, aparat, lub cyfrowy rejestrator dźwięku.

 

Dla kogo

 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zajmujących się lub wkrótce rozpoczynających pracę w szeroko pojętej branży sztuki cyfrowej. Choć szkolenie opieramy silnie o środowisko plikacji Adobe, to omówione zagadnienia i koncepty mają takie same zastosowanie w innych środowiskach, o których również będziemy mówić, aby pokazać różnice między nimi, a naszym ulubionym zestawem od Adobe. Jeśli jesteś wideo reporterem, operatorem, montażystą, producentem, reżyserem, grafikiem, fotografem, projektantem lub animatorem, istotne jest, by doskonale znać prawa rządzące światem technik cyfrowych, by móc się w tym świecie sprawnie poruszać i podejmować w pełni świadome decyzje. Jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności i zwiększyć komfort pracy i jej wydajność - to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

 

 

Dlaczego warto

- dowiesz się jak ważne jest podejmowanie strategicznych decyzji przed rozpoczęciem pracy, na co zwracać uwagę podczas przygotowań, jak rozmawiać z klientami,

- poznasz techniki, autorskie rozwiązania oraz specyficzny sposób myślenia prowadzącego, który umożliwia mu realizowanie bardzo złożonych projektów w niemożliwie krótkich terminach,

- będziesz posiadać "wiedzę tajemną", której wielu artystom i producentom zamieszanym w świat sztuki cyfrowej nie chce się zdobywać,

 

Kto prowadzi

Jerzy Drozda Jr

 

Metody pracy

Szkolenie stanowi połączenie wykładu z regularnymi sesjami pytań i odpowiedzi, oraz samodzielnie wykonywanych praktycznych ćwiczeń. Program szkolenia stanowi jedynie punkt wyjściowy i może zostać zmieniony z biegiem czasu na życzenie uczestników, aby w pełni zaspokoić ich zainteresowanie danym tematem.

 

Plan szkolenia

 

I dzień:

1. Zapoznanie z oprogramowaniem Adobe Production Premium.

2. Omówienie wszystkich użytecznych aplikacji, ich przeznaczenia i sposobów wydajnej pracy, w szczególności:

 

  • szybki i wydajny montaż (porady sprzętowe),
  • zagadnienia związane z formatami plików, kamerami i kompresją,
  • kluczowanie,
  • śledzenie obiektów w obrazie,
  • odtwarzanie ruchu kamery,
  • animacja i prezentacje produktów,
  • czołówki,
  • efekty 3D,
  • reklamy telewizyjne, spoty sponsorskie i winiety programowe.

 

3. Demonstracje komercyjnych projektów zrealizowanych przez prowadzącego ze szczegółowym omówieniem procesu twórczego i ich realizacji.

 

II dzień

Praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej w pierwszym dniu w formie ćwiczeń wykonywanych samodzielnie przez uczestników szkolenia.

 


Zostań z nami

Zapisz się na bezpłatny newsletter z najlepszymi ofertami i informacjami!