zadzwoń:508 126 451

Karol Wolski

Psycholog biznesu, przedsiębiorca, pasjonat internetu, statystyki oraz badań społecznych. Autor szeregu publikacji z zakresu psychologii internetu, marketingu w internecie oraz wykorzystywania nowych technologii w zarządzaniu. Wykładowca na kierunkach International Business Studies oraz Psychologia w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Współpracuje z wieloma firmami doradczymi i badawczymi w zakresie projektowania użytecznych stron WWW, badań w internecie oraz strategii marketingowych. Prowadzi szkolenia z zakresu zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych w zarządzaniu organizacjami oraz marketingu. Współpracował i współpracuje z takimi firmami jak Polskie Badania Internetu, RMF FM, Grupa Żywiec czy Poczta Polska.

W swojej pracy łączy wiedzę naukową z doświadczeniem biznesowym. Fascynuje się statystyką oraz badaniami w internecie. Jest pomysłodawcą projektu Internet w Pracy – I Ogólnopolskie Badanie Pracowników. W czasie wolnym chętnie jeździ na rowerze oraz słucha Programu Trzeciego Polskiego Radia.

 


« powrót do listy

Zostań z nami

Zapisz się na bezpłatny newsletter z najlepszymi ofertami i informacjami!