zadzwoń:508 126 451

Wojciech Kosek

Technical Manager Przedstawicielstwa w Polsce NEC Display Solutions. Absolwent Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalista w dziedzinie technologii wyświetlania obrazu.

Od 2004 roku czynny dziennikarz IT. Autor wielu artykułów z dziedziny IT w prasie drukowanej i elektronicznej. Pisze głównie artykuły związanie z technologiami wyświetlania obrazu, zagadnieniami color management, w wielu tytułach występuje jako ekspert. Dodatkowo wystąpienia na wielu branżowych konferencjach, spotkaniach biznesowych, forach jako prelegent i ekspert.

Od 2007 roku zawodowo związany z japońskim producentem monitorów i projektorów: NEC Display Solutions. Obecnie odpowiedzialny za kwestie technologiczne związane z produktami NEC w całym rejonie Central East Europe. W ramach korporacji członek europejskiej grupy roboczej odpowiedzialnej za tworzenie i rozwój najbardziej zaawansowanych produktów NEC, w tym specjalistycznych monitorów graficznych i medycznych.

 


« powrót do listy

Zostań z nami

Zapisz się na bezpłatny newsletter z najlepszymi ofertami i informacjami!